Hustopeče : Želatovice "A"

20.09.2015 13:19

V dalšímu mistrovském utkání jsme se v neděli 20.9. utkali s TJ Sokol Hustopeče. Na začátku zápasu to vypadalo, že je jednoznačně přehrajem, po gólech Nikiho a Peti jsme vedli o dva góly, ale pak nám soupeř ukázal, jak je produktivní a záhy vyrovnal. Do konce poločasu nám nasázel ještě další tři góly na 5:2. Po poločase ale náš tým ukázal, že se umíme zvednout a i za nepříznivého stavu umíme zabrat a bojovat. Soupeře jsme zatlačili a postupně zásluhou Bobana snižovali jejich náskok až do stavu 6:5. Pak nám už štěstí v proměňování šancí nepřálo a soupeř toho využil. Po rychlém protiútoku nám přidal ještě jeden gól na konečný stav 7:5. Kluci odvedli dobrý výkon a doufáme, že v hraní fotbalu budou pokračovat i nadále.

Góly: Niki, Peťa, 3x Boban