Hodnocení zápasů starší přípravka 2018/2019

Hranice : Želatovice 5:14

26.05.2019 19:00

V neděli 26.5 v odpoledních hodinách odehrála starší přípravka další mistrovské utkání na půdě Hranic. Do zápasu jsme šli více méně v plné sestavě a od začátku jsme soupeři z Hranic nic nedarovali. Jedna střela za druhou, občas i krásné úniky, zejména Kuby Šindlera. Najednou se nebylo o čem bavit a do poločasu jsme vedli 11:2. Po tom, co se ukončil první poločas, jsme si s trenérem kluky svolali a snažili se jim dát další informace o tom, jak by mohli a měli hrát. Nabádali jsme je ke kombinačnímu fotbalu, také jsme zmínili, že nás další branky až tolik nezajímají, ale že chceme vidět pohyb, přihrávky, bojovnost, chtíč a až poté finální zakončení. Po uplynutí několika málo minut jsme se s trenérem pozastavili, podívali se na sebe a "sjeli" kluky za to, co předvádí. Naše hra se těžce rozpadala. Přihrávky neměly hlavu ani patu, střely to samé. I proto jsme za druhý poločas inkasovali 3 branky. Na závěr bych chtěl pochválit kluky z Hranic za to, že ani po 11 obdržených gólech nic nezahodili a makali dál, což jim sklidilo ovoce v podobě dalších vstřelených branek. Na druhou stranu se nám nemůže stávat, že za jeden poločas nastřílíme 11 branek a za druhý pouze 3. Nadále musíme makat a nesmíme se na nic šetřit. Zbývají nám poslední 2 zápasy a do nich musíme vložit maximum. Od doby co jsme vyhráli první zápas za tuto sezonu, tak máme pouze vzestupnou tendenci, a to 6 vyhraných zápasů v řadě. Budu velmi rád, když se nám podaří vyhrát i zbylé 2 zápasy a vložíme do nich i to, co jsme se stihli prozatím naučit. (tR)

Góly: 7x Kuba Šin., 2x Filip B., Kuba Šp., Tobík, Rosťa, Jirka, vlastní

Želatovice : Viktorie Přerov "C" 17:2

05.05.2019 18:39

Do nedělního zápasu starší přípravky mezi našimi borci a děvčaty z Přerova jsme s trenérem nabádali kluky k aktivnímu fotbalu již od začátku. Apelovali jsme na to, ať se děvčat nebojí a bojují za každou cenu. Tohle vše hráči plnili a i si zastříleli. Kluci bojovali, někteří více a někteří méně, a o poločase jsme si s klukama řekli další "pravidlo" či "pokyn". Ať nehrají jen na výsledek a ať si raději nahrávají, hledají prostor, zvedli hlavu a s rozvahou situace vyřešili. Chvíli nám trvalo, než jsme se do toho dostali, ale poté už to mělo hlavu i patu, kluci si dokázali hledat prostor, mluvili na sebe, nahrávali si a poté i zakončovali. Velikou pochvalu si zaslouží i děvčata z Přerova, která se kluků nebála a šla do nich naplno - za to jim chci poděkovat, že jim výhru 17:2 nedala zadarmo! Nadále se musíme naučit spoustu jiných věcí, ale nejdříve musíme stále trénovat nahrávky, pohyb a hledání prostoru na hřišti. Dělá nám to problém a se silnějšími soupeři to už nemusí být taková procházka. Takže musíme všichni chodit na tréninky a makat, makat a makat. (tR)

Góly: 9x Kuba Šin., 2x Dan, Tobík, Kupa Šp. Stelča, Rosťa, Vojta, Jirka

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Hodnocení zápasů mladší přípravka 2018/2019

Želatovice : Lověšice 3:5

22.09.2018 18:37

V sobotu 22.9. odehrála naše mladší přípravka další mistrovské utkání proti týmu z Lověšic. První poločas jsme začali velmi dobře, aktivní hrou jsme našeho soupeře zatlačili a odměnou byl úvodní gól Matika. Poté soupeř srovnal hru i skóre, které bohužel začal navyšovat a poločas vyhrál 1:3. Po přestávce jsme naši hru trochu zlepšili, ale zase nás srážela produktivita a nedůraz u soupeřovy branky. Jak už to bývá, soupeř začal trestat a své skóre navýšil na 1:5. Pak jsme konečně zabrali, zásluhou Matika skóre snížili na konečných 3:5 a se vztyčenou hlavou utkání dohráli. Jedinou neduhu, co bych našemu týmu vytkl je žádná hra do těla a nedůraz v osobních soubojích, ale co se týče hry, tak i ti nejmenší hráli dobře. Na závěr patří poděkování rodičům za fandění po celý zápas. (tM)

Góly: 3x Matik

Želatovice : Kozlovice 5:6

25.08.2018 21:36

V sobotu 25.8. odehrála naše mladší přípravka svoje první mistrovské utkání proti týmu FK Kozlovice. Utkání to bylo velmi napínavé od začátku až do konce. Tým z Kozlovic se po chybě naší obrany ujal vedení hned v první minutě, ale naši hráči se nesložili a zásluhou Stelči vzápětí vyrovnali. Po tomto gólu se hra vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. My jsme hlavně těžili z rychlých protiútoků, kdy Stelča dokázala obejít hráče a svou rychlostí utéct až do zakončení. Ne vždy ale šanci dokázala proměnit v gól a poločas skončil 3:3. Ve druhém poločase se hra moc nezměnila a jenom po našich chybách v obraně, kdy se kluci nedokázali domluvit s brankářem, padaly góly do naší sítě. Sice jsme dokázali dvakrát odpovědět, ale to nestačilo a soupeř vyhrál 5:6. Po tomto zápase však musím všechny hráče pochválit za bojovnost a pozitivní přístup ke hře. Ještě jedna osobní pochvala patří pro Marka Hambálka za odvedený výkon v obraně. (tM)

Góly: 5x Stelča

1 | 2 >>

Hodnocení zápasů starší přípravka 2017/2018

Horní Moštěnice : Želatovice 3:3

28.04.2018 20:41

V sobotu 28.4. odehrála starší přípravka mistrovské utkání na hřišti v Horní Moštěnici. Zápas byl velice vyrovnaný jak herně tak i na šance. Myslím si, že kdybychom měli více toho štěstí, zápas by byl rozhodnutý už v prvním poločase - nestalo se a naopak soupeř dokázal z minima vytěžit dvě branky. Zásluhou Honzy Mikšíka jsme taky jednu branku dali, ale i tak jsme o poločase prohrávali 2:1. Druhý poločas jsme začali laksně a zanedlouho jsme prohrávali o dvě branky. Postupem času kluci nabrali síly, začali tlačit soupeře a snažili se o vyrovnání. To se přiblížilo po gólu Jirky Janoty, ale čím víc jsme se snažili vyrovnat, tím více šancí jsme zahazovali. Nakonec se povedlo skórovat Honzovi Havelkovi a zápas skončil nerozhodně 3:3. Musím pochválit celý tým za předvedený výkon, který byl po celý zápas bojovný. (tM)

Góly: Honza M., Jirka, Honza H.

Halový turnaj Všechovice

13.01.2018 16:32

Starší přípravka v sobotu 13.1. odehrála ve Všechovicích svůj první halový turnaj zimní přestávky. Turnaj jsme začali velmi dobře - po výhře nad Hustopečemi 3:2 jsme zvládli i druhý zápas s Loukovem na výborné 4:1. Ve třetím zápase jsme narazili na soupeře z Ústí a přišla první porážka 2:4. Kluky to ale nepoložilo a v dalším zápase s Valašskou Bystřicí vybojovali remízu 2:2. A to doslova, protože jsme vyrovnávali až v poslední minutě z penalty. V pátém zápase na nás čekal domácí tým ze Všechovic a ten jsme také zvládli na výbornou. I když jsme nezačali moc dobře a po krátké době prohrávali 0:2, naši kluci zabojovali a zápas otočili na konečný stav 4:2. Do dalšího zápasu s Juřinkou si kluci vzali bojovnost s sebou a i když jsme prohráli 2:5, musím je pochválit, protože bojovali až do konce. Zápas byl plný tvrdých osobních soubojů a naši kluci ukázali, že i takový zápas umějí odehrát na 100%. Poslední zápas jsme hráli proti Soběchlebům a tady přišlo to, co nikdo nečekal - totální propad naší hry. V tomto zápase se buď projevila únava nebo podcenění soupeře. Z našeho výkonu jsem byl hodně zklamaný, protože kluci ztratili bojovnost a celý zápas odchodili. Tento zápas jsme prohráli 1:2 a to zapřičinilo, že z třetího místa jsme spadli až na místo páté. Na závěr bych chtěl klukům poděkovat za pěkný výkon, i když nám na poslední chvíli bedna utekla, a taky děkuji rodičům za podporu a fandění. (tM)

Želatovice : Hustopeče 3:2 (2x Peťa, Šimon)

Želatovice : Loukov 4:1 (3x Šimon, Honza H.)

Želatovice : Ústí 2:4 (Jirka, vlastní)

Želatovice : Valašská Bystřice 2:2 (Honza H., Niki)

Želatovice : Všechovice 4:2 (Jirka, 3x Honza H.)

Želatovice : Juřinka 2:5 (Šimon, Dan)

Želatovice : Soběchleby 1:2 (Niki)

 

Hodnocení zápasů mladší přípravka 2016/2017

Radslavice : Želatovice 4:7

13.05.2017 18:12

Další kolo mistrovského utkání jela naše mladší přípravka odehrát do nedalekých Radslavic. Za skoro letních teplot bylo během prvních minut vidět, že jsme lepším týmem. Bojovnost a snaha získat míč nepustila soupeře moc do hry. Když k tomu všemu připojíme výborně chytajícího brankáře, poctivou obranu a skvěle hrající útok máme ideální sestavu. Samozřejmě bylo i pár chybiček, ale ty všechny zastínil výborný výkon celého týmu, počínaje zkušenými až po začínající. Odehráli jsme vydařené utkání s konečným výsledkem 4:7 a z pozice trenérů není moc co vytknout - kluci si zaslouží obrovskou pochvalu, jen tak dál! Samozřejmě děkujeme rodičům a zároveň i fanouškům za podporu. (tH)

Góly: 4x Rosťa, Dan, Filip, Kuba Š.

Želatovice : Opatovice 1:2

18.04.2017 19:16

Do našeho prvního domácího mistrovského utkání jara jsme nastoupili proti týmu z Opatovic s cílem hlavně si zahrát. Sestava byla složená z našich zkušenějších hráčů, ale zapojili se i ti nejmenší začínající. Před zápasem jsme klukům domlouvali, aby dbali na přihrávky, dávali si pozor na fauly a hlavně, aby si fotbalovou hru užili. Myslím si, že očekávání splnili, což dokazuje i výsledek 1:2. Určitě je pořád co zlepšovat a poučovat se z vlastních chyb. Všem hráčům chci poděkovat za účast na utkání a samozřejmě i rodičům za jejich podporu a trpělivost. (tK)

Góly: Rosťa

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Hodnocení zápasů starší přípravka 2016/2017

Radslavice : Želatovice 7:1

27.05.2017 16:42

Za velmi teplého počasí jsme jeli v sobotu 27.5. odehrát další mistrovské utkání do nedalekých Radslavic. Nevím, jestli naši kluci podlehli více sluníčku než soupeřovi, protože to, co předváděli od začátku zápasu, s fotbalem nemělo nic společného. V naší hře nebylo nic, žádná bojovnost, žádná přesná nahrávka a hlavně žádný běh, prostě z naší strany odchozený zápas. Mám jenom dvě výjimky, které bych vyzvedl, a to Mikiho Skyvu, který sice nedostával tolik prostoru ve hře, ale pokaždé když byl na hřišti, tak se rval o každý balon a dokázal si vytvořit i gólovou šanci. I když ji neproměnil, tak za mě dnes nejlepší hráč. Druhá výjimka se týká našeho zaskakujícího brankáře Kuby Špalka, který předvedl výborné čtení hry a tím zamezil většímu přísunu gólů v naší síti. Konečný výsledek 7:1 mluví za vše a doufám, že už neuvidím tak vypuštěný zápas. (tM)

Góly: Honza H.

Želatovice : Lipník 2:10

25.05.2017 19:27

Ve čtvrtek 25.5. jsme odehráli další mistrovské utkání s vedoucím týmem naší tabulky Lipníkem nad Bečvou. Na začátku zápasu však nebyl znát žádný výkonostní rozdíl mezi oběma týmy. Naši kluci předváděli velmi pěkný fotbal se vším všudy a to nám umožnilo sevřít našeho soupeře na jeho vlastní polovině a je jenom škoda, že jsme nedokázali vytvořené šance proměňovat. Nakonec se náš soupeř vzpamatoval a začal nám ukazovat, proč tabulku vede právě on. Ne že by měli nějaký větší tlak, ale dokázal proměňovat své šance. Za konečný výsledek 2:10 pro kluky z Lipníka se nemůžeme stydět, protože kluci předvedli dobrý výkon a bojovali až do konce. (tM)

Góly: Adam, Peťa

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Soustředění 2017

nedělě 2.4.

15.04.2017 22:29
V neděli po snídani jsme se všichni sbalili a odcestovali do Opatovic, kde nás ještě čekal přípravný zápas s místním týmem. Tento zápas jsme pojali opravdu jako přípravný, protože nikdo neví, s jakým výsledkem skončil. Kluci z mladší přípravky se po 10 minutách střídali s klukama ze starší...

sobota 1.4.

15.04.2017 22:11
V sobotu ráno před snídaní, kolem 7. hod., byla rozcvička s výběhem kolem chatek a na sjezdovku, která je vedle hotelu. Po snídani jsme se přesunuli na hřiště, kde jsme měli domluvené utkání s místním týmem SK Rusava. Mladší přípravka hrála 2x25 min. a po první půli jsme byli nadšení z jejího...

pátek 31.3.

15.04.2017 22:03
První víkend v dubnu se mladší a starší přípravka zúčastnila soustředění na Rusavě. Po celou dobu nám panovalo pěkné počasí a tak vše vyšlo jak mělo. V pátek po příjezdu na hotel měli hráči lehký trénink před večeří. Tedy mladší přípravka, protože starší běhala asi 50 minut po schodech a do kopce,...

Hodnocení zápasů "A" 2015/2016

Želatovice "A" : Hustopeče

15.05.2016 15:43

Po velmi vyrovnaném zápase, který jsme sice prohráli 0:4, musím kluky pochválit za bojovný výkon. Škoda šancí, které jsme nedali. Za prohru si nakonec můžeme sami, protože v obraně jsme dělali spoustu chyb, které soupeř dokázal proměňovat ve svůj prospěch. Snad nás to poučilo a začnem konečně líp bránit a hlavně začnem střílet góly s vyložených šancí. Děkuji za pěkný zápas a hodně štěstí do zbývajících zápasů. (tM)

Újezdec : Želatovice "A"

07.05.2016 16:14

Za pěkného slunečného počasí jsme se utkali s týmem TJ Sokol ze sousedního Újezdce. Po velmi dobrém začátku jsme rychle vedli 0:3, ale pak jsme polevili a dovolili soupeři snížit na rozdíl jediného gólu. Naštěstí jsme ještě do poločasu přidali další tři góly. V druhé půli jsem přeházel hráče v sestavě a zkoušeli jsme různé varianty jak v obraně, tak v útoku. Soupeř sice měl více šancí než v prvním poločase, ale náš brankář Honza nás podržel a za konečný výsledek 4:8 musím poděkovat celému týmu od brankáře až po posledního hráče na hřišti. (tM)

Góly: 2x Peťa, 3x Boban, 2x Filip, Daneček

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Hodnocení zápasů "B" 2015/2016

Želatovice "B" : Kojetín "B"

15.05.2016 15:49

Náš "B" tým se tentokrát utkal s "B" týmem z Kojetína, který se dnes jevil jako silný soupeř, což bylo vidět jak v zápase, tak ve výsledku 4:12. Naši kluci měli moc velký respekt ze soupeře, nechali ho hrát a soupeř si mohl dělat co chtěl. Ale i tak musím kluky pochválit, protože hru nevzdávali a dali i nějaký gól. Snad příště to už výjde a budeme moct slavit vítězství. (tM)

Góly: 2x Honza H., 2x Honza M.

Křenovice : Želatovice "B"

08.05.2016 16:43

Po předchozích utkáních, kdy se scházelo velmi málo hráčů, se nám podařilo sejít na hřišti Sokola Křenovice v plném počtu hráčů. Při střídání jsme točily celé tři čtverky hráčů, ale i tak si myslím, že si všichni dostatečně zahráli. Do brány se postavil Pepa, který, až na pár chyb, odchytal slušně. Góly, které dostal, většinou přichystala naše obrana, která nehrála špatně, ale nedostupovala hráče a ti pak měli spoustu času při zakončování. Útoku, ač se snažil sebevíc, se nepodařilo proměnit žádnou šanci, kterých ale zas tak moc nebylo. Výsledek 11:0 mluví za vše. I tak klukům děkuji za odehraný zápas a snad se nám do budoucna povede lépe. (tK)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Soustředění 2016

fotky

03.04.2016 20:07
odkaz na fotky ze soustředění: Fotky

Želatovice : Opatovice 4:7

03.04.2016 14:06
Naše soustředění jsme zakončili v Opatovicích, kde jsme se utkali s domácím týmem v zápase hraném 3x15 min. Náš tým byl oslaben o Maru, který jel ráno s neštovicemi domů a naopak nás přijeli posílit Peťa s Danečkem. Kluci sice prohráli 4:7, ale dokázali se soupeřem hrát vyrovnaný fotbal. Na závěr...

Želatovice : Slavkov 7:13

02.04.2016 19:41
Po ranních zápasech s týmy z Rusavy a Chvalčova jsme po obědě jeli autobusem do Slavkova pod Hostýnem, kde jsme odehráli další domluvený zápas. Po domluvě jsme hráli 4x18 min. a hráči byli rozděleni podle ročníku narození, aby hráli proti sobě stejně staří kluci. Po první čtvrtině jsme prohrávali...

Želatovice : Chvalčov 1:11

02.04.2016 16:12
Ve druhém utkání jsme na první poločas postavili do brány Pepu, a i když dělal co mohl, v poločase jsme proti silnému týmu z Chvalčova prohrávali 0:4. Do druhého poločasu se do brány postavil Mara, ale ani to nezastavilo rozjetý tým z Chvalčova. Nakonec jsme prohráli 1:11, a to si soupeř dal...

Želatovice : Rusava 5:1

02.04.2016 15:58
Naše první utkání na fotbalovém soustředění jsme odehráli na hřišti fotbalového klubu SK Rusava s domácím týmem. Utkání hrané 2x20 min. jsme začali velmi dobře a zanedlouho jsme vedli už 2:0, kdy se do brány trefili Kuba a po chybě golmana i Pepa. Do konce prvního poločasu se ještě trefil Boban a...

Hodnocení turnajů 2015/2016

Mezinárodní turnaj přípravek MTP 2015

28.09.2015 18:37
Šumperk 1 : Želatovice 3:12 Do prvního zápasu turnaje náš celek vstoupil velice dobře. Prvních pár minut se hrálo nahoru-dolů, ale po deseti minutách jsme soupeře jednoznačně přehrávali. Kluci si vedli velice dobře v útočné i v obranné činnosti, což dokazuje výsledek. Pochvalu si zaslouží i...