Brodek u Přerova : Želatovice 4:11

09.09.2018 20:47

Dnes 9.9. odehrála starší přípravka Želatovic své další utkání v nedalekém Brodku u Přerova, kde i přes dočasnou marodku některých hráčů dokázali zvítězit výsledkem 4:11. Hrálo se na mokrém povrchu, avšak sluníčko pražilo. Hráči již při rozcvičce prokazovali kvalitní střelbu, kterou přenesli i do utkání. V první půli jsme byli velice aktivní a za každou cenu jsme chtěli dát branku, nečekali jsme dlouho a již po necelé minutě jsme vstřelili první z mnoha branek. Bylo vidět, že když se vstřelí gól, tak jsou hráči daleko více nabuzeni dát další a další, což mě jako trenéra těší neboť jsem nebyl jiný. Do druhé půle jsme měli oproti soupeři opět navrch a tak padali do sítě soupeře další góly. Naši hráči pochopili co se po nich chce a také to na hřišti tak vypadalo. Je pravdou, že jsem tým musel stále nabádat a radit co a jak mají hrát, kam běhat apod., ale je jen otázka času kdy se to naučí sami a už na sebe budou mluvit hráči na hřišti mezi sebou. S dnešním výkonem od svých svěřenců jsem byl spokojen. Jsem rád, že si hráči po dvou prohrách spravili chuť, zastříleli si a fotbalem se bavili. Nyní se musíme připravit na další utkání, a to na neděli 16.9. proti Čekyni na domací půdě v Želatovicích. (tR)
Góly: 3x Kuba Šin., 3x Rosťa, Zdeňa, 2x Filip A., Dan, Filip B.