Horní Moštěnice : Želatovice 3:3

28.04.2018 20:41

V sobotu 28.4. odehrála starší přípravka mistrovské utkání na hřišti v Horní Moštěnici. Zápas byl velice vyrovnaný jak herně tak i na šance. Myslím si, že kdybychom měli více toho štěstí, zápas by byl rozhodnutý už v prvním poločase - nestalo se a naopak soupeř dokázal z minima vytěžit dvě branky. Zásluhou Honzy Mikšíka jsme taky jednu branku dali, ale i tak jsme o poločase prohrávali 2:1. Druhý poločas jsme začali laksně a zanedlouho jsme prohrávali o dvě branky. Postupem času kluci nabrali síly, začali tlačit soupeře a snažili se o vyrovnání. To se přiblížilo po gólu Jirky Janoty, ale čím víc jsme se snažili vyrovnat, tím více šancí jsme zahazovali. Nakonec se povedlo skórovat Honzovi Havelkovi a zápas skončil nerozhodně 3:3. Musím pochválit celý tým za předvedený výkon, který byl po celý zápas bojovný. (tM)

Góly: Honza M., Jirka, Honza H.