Hustopeče : Želatovice 4:9

14.05.2017 21:17

V neděli 14.5. jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát na hřišti v Hustopečích nad Bečvou. Na začátku utkání se hrál vyrovnaný fotbal, kdy kluci kombinovali, stříleli, přihrávali a dávali góly. První půle skončila naší mírnou převahou nejen vstřelených gólů 2:4. Ve druhé půli jsme aktivně pokračovali ve hře, tvořili hru a stříleli. Protihráče jsme pouštěli k míči jen po našich hrubých chybách, hlavně ke konci utkání. Většinu našich chyb stihl naštěstí pokrýt zaskakující brankář Kuba. Nebýt jeho snahy, zápas by neskončil s tak příznivým výsledkem 4:9. Bojovná obrana a rychlost útoku se nás držela po většinu utkání. Děkuji klukům za bojovnost a chuť hrát fotbal, a také děkuji rodičům za účast a podporu hráčům. (tR)

Góly: 5x Honza H., 3x Adam, Peťa