Mezinárodní turnaj přípravek MTP 2015

28.09.2015 18:37

Šumperk 1 : Želatovice 3:12

Do prvního zápasu turnaje náš celek vstoupil velice dobře. Prvních pár minut se hrálo nahoru-dolů, ale po deseti minutách jsme soupeře jednoznačně přehrávali. Kluci si vedli velice dobře v útočné i v obranné činnosti, což dokazuje výsledek. Pochvalu si zaslouží i brankář, který se nedopustil žádných větších chyb. (Góly: Daneček, 3x Peťa, 4x Boban, Jirka, 2x Filip, Niki)

Přerov : Želatovice 7:2

Druhý zápas turnaje, při kterém jsme se utkali se soupeřem z naší tabulky, nevyšel dle našeho očekávání. Nicméně všichni kluci se snažili a do zápasu šli naplno. Měli jsme spoustu šancí, které zůstali neproměněny, což je škoda, neboť zápas mohl vypadat jinak. (Góly: Pepa, Boban)

Želatovice : Bruntál 1 2:11

Do třetího zápasu základní skupiny turnaje jsme vstoupili dobře naladěni. Ačkoli se kluci snažili, soupeř nás začal přehrávat. Předvedená hra odpovídala výsledku, útočná i obranná činnost byla špatná. Kluci nedohrávali míče, což nás stálo hodně úsilí. Hlavu vzhůru.... jedeme dál. (Góly: 2x Boban)

Šumperk 2 : Želatovice 8:0

Po odehrání zápasů ve skupině jsme nastoupili do prvního zápasu o konečné umístění. Hned od začátku bylo jasné, že je soupeř silnější, čehož se kluci zalekli a nebránili soupeře, nedohrávali míče a před bránou si dávali přednost.

Horní Pomoraví : Želatovice 4:3

Poslední zápas turnaje byl tu a pro nás začal výborně. Hru jsme rozehráli a po pár minutách vedli 0:2. Z jasně vyhraného zápasu se stal opak, soupeř snížil stav zápasu a začal nás přehrávat. Nakonec soupeř hru obrátil ve svůj prospěch a my nakonec těsně prohráli. Přesto musíme kluky pochválit za předvedenou hru. (Góly: 3x Boban)

Celkově jsme obsadili 12. místo z 18, což není vůbec špatné. Tímto děkujeme všem hráčům a jejich rodičům za veškerou podporu a trpělivost.