sobota 1.4.

15.04.2017 22:11

V sobotu ráno před snídaní, kolem 7. hod., byla rozcvička s výběhem kolem chatek a na sjezdovku, která je vedle hotelu.

Po snídani jsme se přesunuli na hřiště, kde jsme měli domluvené utkání s místním týmem SK Rusava. Mladší přípravka hrála 2x25 min. a po první půli jsme byli nadšení z jejího výkonu. Vedli jsme 1:4 a vypadlo to, že průběh zápasu bude příznivý po celou dobu, ale opak byl pravdou, protože v druhé půli soupeř začal více napadat naše rozehry, naši kluci si s tím neuměli poradit a kupili chybu za chybou. Konečný výsledek byl zasloužený pro tým Rusavy 6:5. Hned po mladší přípravce se na hřišti představila i starší přípravka, která se také utkala s týmem SK Rusava. Jelikož nemají starší přípravku, odehráli zápas proti mladším žákům. V první půli věkový ani výškový rozdíl nebyl znát a poločasová remíza 2:2 nás mile překvapila. Nakonec se konečné překvapení nekonalo, protože naši hráči postupem času začali ztrácet síly a soupeř začal pomalu, ale jistě, své skóre navyšovat na konečný výsledek 11:3. Ale klobouk dolů před klukama, kteří bojovali až do konce a tak si zasloužili i oběd :)

Po obědě byla naplánovaná túra na sv. Hostýn. Cesta byla dlouhá asi 7 km tam a zase 7 km zpátky, ale zvládli jsme to všichni, i ti nejmenší prcci, co s námi jeli. Cesta tam i zpět nám trvala asi 4,5 hodin s tím, že na Hostýně jsme si udělali 20 min. svačinkovou přestávku.

Po večeři opět následovala pohádka, tentokrát Hledá se Dory.