Tovačov : Želatovice 2:2

17.10.2018 20:39

Ve středu 17.10. zajížděla naše starší přípravka k předposlednímu mistrovskému utkání tohoto roku do nedalekého Tovačova. Hráči předváděli již od prvních minut utkání dobrý, slibný a bojovný výkon, který však ovoce nesklidil, neboť jsme do konce první půle obdrželi dvě branky a prohrávali 2:0. Do druhého poločasu jsem kluky nabádal k tomu, aby nepřestávali hrát, více napadali a stříleli. To konečně sklidilo vše, co mělo, a do konce zápasu jsme i s trochou štěstí vyrovnali na konečných 2:2. Bylo to utkání plné emocí a chtíče po výhře z obou stran. Nedá se upřít ani bojovnost na straně soupeře. Tentokrát bych chtěl vyzvednout hráče, kteří si to zaslouží: těmi jsou Kuba Šin., který odehrál dobré utkání, dále Rosťa, který střílel, bojoval a běhal všude kde to šlo, a nakonec Kuba Šp., který předvedl velice dobrý výkon jak směrem dozadu tak směrem dopředu. Jako trenér jsem spokojený, jak utkání nakonec dopadlo. Když Váš tým prohrává 2:0 a nakonec těsně před posledním hvizdem rozhodčí srovná na 2:2, tak vám spadne kámen ze srdce. Kluci opravdu předvedli dobrý výkon a já jim všem za to děkuji! (tR)
Góly: vlastní, Rosťa