Halový turnaj Všechovice

13.01.2018 16:32

Starší přípravka v sobotu 13.1. odehrála ve Všechovicích svůj první halový turnaj zimní přestávky. Turnaj jsme začali velmi dobře - po výhře nad Hustopečemi 3:2 jsme zvládli i druhý zápas s Loukovem na výborné 4:1. Ve třetím zápase jsme narazili na soupeře z Ústí a přišla první porážka 2:4. Kluky to ale nepoložilo a v dalším zápase s Valašskou Bystřicí vybojovali remízu 2:2. A to doslova, protože jsme vyrovnávali až v poslední minutě z penalty. V pátém zápase na nás čekal domácí tým ze Všechovic a ten jsme také zvládli na výbornou. I když jsme nezačali moc dobře a po krátké době prohrávali 0:2, naši kluci zabojovali a zápas otočili na konečný stav 4:2. Do dalšího zápasu s Juřinkou si kluci vzali bojovnost s sebou a i když jsme prohráli 2:5, musím je pochválit, protože bojovali až do konce. Zápas byl plný tvrdých osobních soubojů a naši kluci ukázali, že i takový zápas umějí odehrát na 100%. Poslední zápas jsme hráli proti Soběchlebům a tady přišlo to, co nikdo nečekal - totální propad naší hry. V tomto zápase se buď projevila únava nebo podcenění soupeře. Z našeho výkonu jsem byl hodně zklamaný, protože kluci ztratili bojovnost a celý zápas odchodili. Tento zápas jsme prohráli 1:2 a to zapřičinilo, že z třetího místa jsme spadli až na místo páté. Na závěr bych chtěl klukům poděkovat za pěkný výkon, i když nám na poslední chvíli bedna utekla, a taky děkuji rodičům za podporu a fandění. (tM)

Želatovice : Hustopeče 3:2 (2x Peťa, Šimon)

Želatovice : Loukov 4:1 (3x Šimon, Honza H.)

Želatovice : Ústí 2:4 (Jirka, vlastní)

Želatovice : Valašská Bystřice 2:2 (Honza H., Niki)

Želatovice : Všechovice 4:2 (Jirka, 3x Honza H.)

Želatovice : Juřinka 2:5 (Šimon, Dan)

Želatovice : Soběchleby 1:2 (Niki)