Želatovice : Kozlovice 5:6

25.08.2018 21:36

V sobotu 25.8. odehrála naše mladší přípravka svoje první mistrovské utkání proti týmu FK Kozlovice. Utkání to bylo velmi napínavé od začátku až do konce. Tým z Kozlovic se po chybě naší obrany ujal vedení hned v první minutě, ale naši hráči se nesložili a zásluhou Stelči vzápětí vyrovnali. Po tomto gólu se hra vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. My jsme hlavně těžili z rychlých protiútoků, kdy Stelča dokázala obejít hráče a svou rychlostí utéct až do zakončení. Ne vždy ale šanci dokázala proměnit v gól a poločas skončil 3:3. Ve druhém poločase se hra moc nezměnila a jenom po našich chybách v obraně, kdy se kluci nedokázali domluvit s brankářem, padaly góly do naší sítě. Sice jsme dokázali dvakrát odpovědět, ale to nestačilo a soupeř vyhrál 5:6. Po tomto zápase však musím všechny hráče pochválit za bojovnost a pozitivní přístup ke hře. Ještě jedna osobní pochvala patří pro Marka Hambálka za odvedený výkon v obraně. (tM)

Góly: 5x Stelča