Želatovice : Lověšice 3:5

22.09.2018 18:37

V sobotu 22.9. odehrála naše mladší přípravka další mistrovské utkání proti týmu z Lověšic. První poločas jsme začali velmi dobře, aktivní hrou jsme našeho soupeře zatlačili a odměnou byl úvodní gól Matika. Poté soupeř srovnal hru i skóre, které bohužel začal navyšovat a poločas vyhrál 1:3. Po přestávce jsme naši hru trochu zlepšili, ale zase nás srážela produktivita a nedůraz u soupeřovy branky. Jak už to bývá, soupeř začal trestat a své skóre navýšil na 1:5. Pak jsme konečně zabrali, zásluhou Matika skóre snížili na konečných 3:5 a se vztyčenou hlavou utkání dohráli. Jedinou neduhu, co bych našemu týmu vytkl je žádná hra do těla a nedůraz v osobních soubojích, ale co se týče hry, tak i ti nejmenší hráli dobře. Na závěr patří poděkování rodičům za fandění po celý zápas. (tM)

Góly: 3x Matik