Želatovice : Slavkov 7:13

02.04.2016 19:41

Po ranních zápasech s týmy z Rusavy a Chvalčova jsme po obědě jeli autobusem do Slavkova pod Hostýnem, kde jsme odehráli další domluvený zápas. Po domluvě jsme hráli 4x18 min. a hráči byli rozděleni podle ročníku narození, aby hráli proti sobě stejně staří kluci. Po první čtvrtině jsme prohrávali 1:3, kdy náš gól dal Mara z přímého kopu. Po druhé čtvrtině jsme pořád prohrávali a to 3:8, kdy se trefili Boban a Honzík H., kterého po šestém gólu vystřídal v bráně Pepa. Ve třetí čtvrtině se za náš tým prosadil pouze Tobík a soupeř navýšil svůj náskok na 4:11. Do poslední čtvrtiny jsme nastoupili už hodně unavení, ale jak už to tak bývá - kluci předvedli nejlepší výkon a po trefách Honzíka M., Kuby a Nikiho jsme nakonec zakončili zápas s výsledkem 7:13.

Po zápase si kluci proti sobě dali ještě penalty, posílili se svačinkou (rohlík s nutelou, pomeranč) a vyrazili pěšky na hotel. Po 6 km a 2,5 hod. chůze přes pole, kopce a lesy, a po výšlapu slezdovky jsme dorazili zpět na hotel unavení, šťastní a hladoví :)