Želatovice : Újezdec 1:6

21.10.2018 20:58

V neděli 21.10. nás čekalo poslední domácí utkání podzimu, kdy jsme přivítali hráče z Újezdce. Do utkání jsme šli v plném nasazení, což bylo znát, když soupeř na nás nemohl najít žádnou "zbraň" jak se prosadit. První poločas jsme nastoupili na hřiště tak, jak jsem si jako trenér přál - napadali jsme, presovali, snažili se střílet a k ničemu soupeře z Újezdce nepustit. První poločas skončil za stavu 0:0. Ve druhém poločase jsme však těžkým způsobem přestali hrát a vykašlali se na to. Žádná agresivita, běhání od ničeho k ničemu, bez střelby a jen pár světlých momentů, které přinesly konečný výsledek 1:6 a žádné body do tabulky. Chtěl bych opět vyzvednout výkon některých hráčů v tomto utkání: našeho brankáře Pepu, který kdyby nebyl v bráně, tak dostaneme daleko více branek - odchytal skvělé utkání! Dále Rosťa, který od začátku až do konce zápasu dřel a makal, abychom vyhráli - dnes se to sice nepodařilo, ale výkon to byl slibný a oceňuji ho. V poslední řadě je to Kuba Šp., který každý zápas skvěle brání a tak jako Rosťa se snaží urvat body v náš prospěch - předvádí zápas od zápasu lepší obranu a i do útoku se nebojí. Obrovská škoda nechat si během 25 minut vstřelit šest branek, když prvních 25 minut neobdržíte ani jednu. Každý z chlapců by se v tomto ohledu na vývoj zápasu měl zamyslet, jestli do toho opravdu vložil vše co mohl a zápas neodflákl. (tR)