Želatovice : Viktorie Přerov "A" 1:19

03.09.2018 19:42

V pondělí místo tréninku přivítala starší přípravka na domácím hřišti hráče z Přerovského "Áčka". V tomto zápase bylo opět k vidění spousta branek, ale bohužel do sítě Želatovic. Nesmíme však opomenout ani tu naši branku, kterou vstřelil Daneček Lysák. Do zápasu jsme nastoupili překvapivě kvalitní hrou i důrazem a prvních 5 minut bylo utkání opravdu vyrovnané za stavu 0:0. Poté se začalo střídat tak, aby si každý hráč zahrál. To však ovoce nepřineslo, ba naopak během několika málo minut jsme dostali spoustu branek. Musím zpětně pochválit první pětici hráčů, kteří se po celý zápas opravdu snažili, bojovali a nakonec i vstřelili gól. Jmenovat je nebudu, oni sami ví, o kom je řeč. Do druhé půle jsme nastoupili na hřiště s tím, že začneme hrát od začátku důrazně a nic soupeřovi nedáme zadarmo. Avšak jsme nakonec Přerovu podlehli výsledkem 1:19. Snaha od některých hráčů byla více než dobrá, ale 5 hráčů neuhraje 50 minut v kuse - to je absurdní. To znamená, že do dalších zápasů se musíme připravit všichni jako celek a ne jen jedinci. Je potřeba od hráčů, aby poslouchali trenérské pokyny a nepletli si pravou a levou stranu, protože to je základ. Nyní se připravíme na nedělní utkání s Brodkem u Přerova a věřím, že tam konečně nějaké body urveme. V poslední řadě bych chtěl vyzdvihnout výkon Jardy v bráně, který chytal skvěle a to je teprve v mladší přípravce. (tR)