Přehled zápasů

Jaro 2018

Okresní přebor - mladší přípravka

Kolo Datum Den Domácí Hosté Čas Výsledek
11. 15.4. NE 1. FC Viktorie Přerov C FC Želatovice 16:30 3:7
12. 22.4. NE FC Želatovice 1. FC Viktorie Přerov A 13:30 4:13
13. 29.4. NE FK Kozlovice FC Želatovice 9:00 2:8
14. 6.5. NE VOLNO      
15. 13.5. NE FC Želatovice TJ Sokol Újezdec 9:00 6:6
16. 20.5. NE FC Beňov FC Želatovice 13:30 12:2
17. 26.5. SO FC Želatovice TJ Sokol Čekyně B 9:00 2:8
18. 31.5. ČT TJ Sokol Pavlovice FC Želatovice 17:00 9:7
10. 24.5. ČT FC Želatovice FK Brodek u Přerova 17:00 4:2

Okresní přebor - starší přípravka

Kolo Datum Den Domácí Hosté Čas Výsledek
11. 15.4. NE FK Brodek u Přerova FC Želatovice 11:00 1:2
12. 22.4. NE FC Želatovice KMK Zubr Přerov 15:00 1:12
13. 28.4. SO TJ Sokol Horní Moštěnice FC Želatovice 13:30 3:3
14. 26.4. ČT FC Želatovice FK Kozlovice 17:00 1:9
15. 13.5. NE Sokol Křenovice FC Želatovice 14:00 6:7
16. 20.5. NE FC Želatovice SK Radslavice B 15:00 3:7
17. 31.5. ČT FC Želatovice TJ Sokol Újezdec B 16:30 8:9
18. 2.6. SO TJ Sokol Čekyně FC Želatovice 14:30 6:6
10. 17.5. ČT FC Želatovice FK Troubky 17:00 6:9

 

Podzim 2017

Okresní přebor - mladší přípravka

Kolo Datum Den Domácí Hosté Čas Výsledek
5. 3.9. NE VOLNO      
6. 9.9. SO TJ Sokol Újezdec FC Želatovice 9:30 10:8
7. 17.9. NE FC Želatovice FC Beňov 9:00 2:7
8. 23.9. SO TJ Sokol Čekyně B FC Želatovice 11:00 11:3
9. 30.9. SO FC Želatovice TJ Sokol Pavlovice 9:00 8:5
4. 8.10. NE FC Želatovice FK Kozlovice 13:30 5:3
3. 12.10. ČT 1. FC Viktorie Přerov A FC Želatovice 16:30 15:4
2. 22.10. NE FC Želatovice 1. FC Viktorie Přerov C 9:00 10:3
1. 8.4. NE FK Brodek u Přerova FC Želatovice 9:00 2:3

Okresní přebor - starší přípravka

Kolo Datum Den Domácí Hosté Čas Výsledek
5. 2.9. SO FK Kozlovice FC Želatovice 14:00 4:2
6. 10.9. NE FC Želatovice Sokol Křenovice 15:00 2:7
7. 16.9. SO SK Radslavice B FC Želatovice 11:00 6:3
8. 23.9. SO TJ Sokol Újezdec B FC Želatovice 13:00 5:8
9. 30.9. SO FC Želatovice TJ Sokol Čekyně 10:30 4:4
4. 8.10. NE FC Želatovice TJ Sokol Horní Moštěnice 15:00 5:4
3. 15.10. NE KMK Zubr Přerov FC Želatovice 9:00 8:3
2. 22.10. NE FC Želatovice FK Brodek u Přerova 10:30 7:3
1. 8.4. NE FK Troubky FC Želatovice 13:00 10:4

 

Jaro 2017

Okresní přebor - mladší přípravka

Kolo Datum Den Domácí Hosté Čas Výsledek
10. 15.4. SO 1. FC Viktorie Přerov "B" FC Želatovice 10:30 10:12
11. 18.4. ÚT FC Želatovice FKM Opatovice 17:00 1:2
12. 30.4. NE VOLNO      
13. 6.5. SO FC Želatovice FK Kozlovice "A" 9:00 0:9
14. 13.5. SO SK Radslavice FC Želatovice 11:00 4:7
15. 18.5. ČT FC Želatovice TJ Sokol Ústí 17:00 15:3
16. 27.5. SO TJ Sokol Soběchleby FC Želatovice 14:00 5:2
17. 4.6. NE SK Hranice "A" FC Želatovice 17:00 16:0
18. 31.5. ST FC Želatovice Tatran Všechovice 17:00 17:3

Okresní přebor - starší přípravka

Kolo Datum Den Domácí Hosté Čas Výsledek
10. 16.4. NE TJ Sokol Dolní Újezd FC Želatovice 10:00 1:12
11. 20.4. ČT FC Želatovice FKM Opatovice 17:00 1:15
12. 8.5. PO TJ Sokol Soběchleby FC Želatovice 10:30 5:11
13. 7.5. NE VOLNO      
14. 14.5. NE TJ Sokol Hustopeče FC Želatovice 10:00 4:9
15. 18.5. ČT FC Želatovice TJ Sokol Ústí 17:00 3:11
16. 27.5. SO SK Radslavice FC Želatovice 9:30 7:1
17. 3.6. SO Tatran Všechovice FC Želatovice 14:00 0:8
18. 25.5. ČT FC Želatovice FK Spartak Lipník 17:00 2:10

 

Podzim 2016

Okresní přebor - mladší přípravka

Kolo Datum Den Domácí Hosté Čas Výsledek
5. 4.9. NE FC Želatovice SK Radslavice 9:00 10:4
6. 11.9. NE TJ Sokol Ústí FC Želatovice 13:15 2:17
7. 18.9. NE FC Želatovice TJ Sokol Soběchleby 9:00 5:7
8. 25.9. NE FC Želatovice SK Hranice "A" 9:00 18:5
1. 28.9. ST FC Želatovice 1. FC Viktorie Přerov "B" 9:00 0:21
9. 19.10. ST Tatran Všechovice FC Želatovice 16:30 0:9
2. 9.10. NE FKM Opatovice FC Želatovice 13:00 9:1
3. 16.10. NE VOLNO      
4. 22.10. SO FK Kozlovice "A" FC Želatovice 8:30 4:6

Okresní přebor - starší přípravka

Kolo Datum Den Domácí Hosté Čas Výsledek
5. 4.9. NE FC Želatovice TJ Sokol Hustopeče 10:30 3:9
6. 11.9. NE TJ Sokol Ústí FC Želatovice 15:00 11:7
7. 18.9. NE FC Želatovice SK Radslavice 10:30 4:4
8. 25.9. NE FC Želatovice Tatran Všechovice 10:30 11:4
1. 28.9. ST FC Želatovice TJ Sokol Dolní Újezd 10:30 14:2
9. 2.10. NE FK Spartak Lipník FC Želatovice 13:00 12:5
2. 14.9. ČT FKM Opatovice FC Želatovice 17:00 4:4
3. 15.10. SO FC Želatovice TJ Sokol Soběchleby 10:30 11:5
4. 23.10. NE VOLNO      

 

Jaro 2016

Okresní přebor - mladší přípravka "A"

Kolo Datum Den Domácí Hosté Čas Výsledek
13. 10.4. NE FC Želatovice FC Dukla Hranice 10:30 8:18
14. 16.4. SO TJ Sokol Radslavice FC Želatovice 11:00 8:3
15. 24.4. NE FC Želatovice 1. FC Viktorie Přerov C 10:30 6:9
16. 30.4. SO FKM Opatovice FC Želatovice 13:15 12:3
17. 7.5. SO TJ Sokol Újezdec FC Želatovice 12:00 4:8
18. 15.5. NE FC Želatovice TJ Sokol Hustopeče 10:30 0:4
19. 22.5. NE TJ Sokol Ústí FC Želatovice 13:15 7:4
22. 25.5. ST FC Želatovice FK Kozlovice A 16:30 4:18
20. 29.5. NE FC Želatovice TATRAN Všechovice 10:30 13:3
21. 5.6. NE FK Spartak Lipník FC Želatovice 13:00 6:5
12. 8.6. ST FC Beňov FC Želatovice 17:00 3:4

Okresní přebor - mladší přípravka "B"

Kolo Datum Den Domácí Hosté Čas Výsledek
13. 10.4. NE FC Želatovice FK Slavoj Kojetín A 9:00 1:15
14. 17.4. NE KMK Zubr Přerov FC Želatovice 11:00 2:2
15. 24.4. NE FC Želatovice 1. FC Viktorie Přerov A 9:00 3:15
16. 30.4. SO 1. FC Viktorie Přerov B FC Želatovice 9:00 11:7
17. 8.5. NE Sokol Křenovice FC Želatovice 12:30 11:0
18. 15.5. NE FC Želatovice FK Slavoj Kojetín B 9:00 4:12
19. 22.5. NE TJ Sokol Tovačov FC Želatovice 10:00 14:0
22. 25.5. ST FC Želatovice FK Kozlovice B 16:30 0:7
20. 29.5. NE FC Želatovice FK Troubky 9:00 1:8
21. 5.6. NE FK Brodek u Přerova FC Želatovice 9:00 13:3
12. 1.6. ST TJ Sokol H. Moštěnice FC Želatovice 17:30 9:2

 

Podzim 2015

Okresní přebor - mladší přípravka "A"

Kolo Datum Den Domácí Hosté Čas Výsledek
4. 29.8. SO 1. FC Viktorie Přerov C FC Želatovice 12:00 3:6
3. 2.9. ST FC Želatovice TJ Sokol Radslavice 17:30 1:9
5. 6.9. NE FC Želatovice FKM Opatovice 10:30 2:5
6. 13.9. NE FC Želatovice TJ Sokol Újezdec 10:30 7:3
7. 20.9. NE TJ Sokol Hustopeče FC Želatovice 10:00 7:5
8. 27.9. NE FC Želatovice TJ Sokol Ústí 10:30 5:9
9. 4.10. NE Tatran Všechovice FC Želatovice 13:00 3:17 
10. 11.10. NE FC Želatovice FK Spartak Lipník 10:30 6:5
11. 17.10. SO FK Kozlovice A FC Želatovice 11:00 11:3
1. 25.10. NE FC Želatovice FC Beňov 10:30 7:1
2. 28.10. ST SK Hranice FC Želatovice 9:00 11:5

Okresní přebor - mladší přípravka "B"

Kolo Datum Den Domácí Hosté Čas Výsledek
4. 29.8. SO 1. FC Viktorie Přerov A FC Želatovice 10:30 13:2
3. 2.9. ST FC Želatovice KMK Zubr Přerov 16:30 0:15
5. 6.9. NE FC Želatovice 1. FC Viktorie Přerov B 9:00 2:23
6. 13.9. NE FC Želatovice Sokol Křenovice 9:00 4:20
7. 19.9. SO FK Slavoj Kojetín "B" FC Želatovice 10:00 12:5
8. 27.9. NE FC Želatovice TJ Sokol Tovačov 9:00 6:14
9. 4.10. NE FK Troubky FC Želatovice 14:30 10:3 
10. 11.10. NE FC Želatovice FK Brodek u Přerova 9:00 1:2
11. 17.10. SO FK Kozlovice B FC Želatovice 9:30 12:11
1. 25.10. NE FC Želatovice TJ Sokol H. Moštěnice 9:00 2:14
2. 28.10. ST FK Slavoj Kojetín "A" FC Želatovice 14:30 12:1

 

FK Kozlovice